Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
Vetlanda Speedway vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 24.08.2021 19:00 -
Piraterna Motala - Dackarna Målilla
Zakończona 24.08.2021 19:00 -
Lejonen Gislaved vs Masarna Avesta
Zakończona 24.08.2021 19:00 -
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz vs Eltrox Włókniarz Cżęstochowa
Zakończona 22.08.2021 19:15 -
Optibet Lokomotiv Daugavpils vs OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 22.08.2021 17:15 -
IMŚ Challenge w Pardubicach
Zakończona 22.08.2021 17:00 -
Fogo Unia Leszno vs Motor Lublin
Zakończona 22.08.2021 16:30 -
Północ vs Południe
Zakończona 22.08.2021 14:00 -
Trans MF Landshut Devils vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 22.08.2021 12:00 -
7R Stolaro Stal Rzeszów vs specHouse PSŻ Poznań
Zakończona 21.08.2021 14:00 -
Grand Prix Challenge w Žarnovicy
Zakończona 21.08.2021 14:00 -
Finał IMŚ 125cc w Diedenbergen
Zakończona 21.08.2021 10:30 -
eWinner Apator Toruń vs Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 20.08.2021 20:30 -
Betard Sparta Wrocław vs Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Zakończona 20.08.2021 18:00 -
Dackarna Målilla - Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 19.08.2021 19:00 -
7. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Gorzowie Wlkp.
Zakończona 19.08.2021 18:00 -
Västervik Speedway vs Lejonen Gislaved
Zakończona 17.08.2021 19:00 -
Smederna Eskilstuna vs Piraterna Motala
Zakończona 17.08.2021 19:00 -
Finał IM Wielkiej Brytanii w Manchesterze
Zakończona 16.08.2021 20:30 -
Cellfast Wilki Krosno vs ROW Rybnik
Zakończona 16.08.2021 20:15 -
Arged Malesa Ostrów Wlkp. vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 15.08.2021 18:30 -
Orzeł Łódź vs Aforti Start Gniezno
Zakończona 15.08.2021 16:00 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów
Zakończona 15.08.2021 16:00 -
specHouse PSŻ Poznań vs Wölfe Wittstock
Zakończona 15.08.2021 12:00 -
7. runda SGP w Målilli
Zakończona 14.08.2021 19:30 -
2. półfinał DME U23 w Pardubicach
Zakończona 14.08.2021 15:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole vs 7R Stolaro Stal Rzeszów
Zakończona 14.08.2021 14:00 -
4. runda DMP 80-125cc w Częstochowie
Zakończona 14.08.2021 11:00 -
2. runda Pucharu Ekstraligi 250cc we Wrocławiu
Zakończona 13.08.2021 17:00 -
Rospiggarna Hallstavik vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 12.08.2021 19:00 -
4. runda półfinałowa DMPJ we Wrocławiu
Zakończona 12.08.2021 17:00 -
4. runda półfinałowa DMPJ w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 12.08.2021 16:30 -
6. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Grudziądzu
Zakończona 11.08.2021 17:30 -
3. runda półfinałowa DMPJ w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 11.08.2021 16:30 -
Piraterna Motala vs Indianerna Kumla
Zakończona 10.08.2021 19:00 -
Masarna Avesta vs Västervik Speedway
Zakończona 10.08.2021 19:00 -
Smederna Eskilstuna vs Dackarna Målilla
Zakończona 10.08.2021 19:00 -
3. runda półfinałowa DMPJ w Częstochowie
Zakończona 10.08.2021 16:30 -
Eltrox Włókniarz Częstochowa vs eWinner Apator Toruń
Zakończona 08.08.2021 19:15 -
specHouse PSŻ Poznań vs Trans MF Landshut Devils
Zakończona 08.08.2021 17:00 -
7R Stolaro Stal Rzeszów vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 08.08.2021 12:00 -
6. runda SGP w Lublinie
Zakończona 07.08.2021 19:00 -
European Youth Track Racing Cup 125cc w Równem
Zakończona 07.08.2021 15:15 -
Finał IMEJ w Rydze
Zakończona 07.08.2021 15:15 -
European Youth Track Racing Cup 85cc w Vissenbjerg
Zakończona 07.08.2021 14:00 -
Wölfe Wittstock vs OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 07.08.2021 12:00 -
5. runda SGP w Lublinie
Zakończona 06.08.2021 19:00 -
Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 05.08.2021 19:00 -
Dackarna Målilla vs Lejonen Gislaved
Zakończona 05.08.2021 19:00 -
Eliminacje MMPPK w Poznaniu
Zakończona 05.08.2021 17:00 -
3. runda Nice Cup w Zielonej Górze
Zakończona 05.08.2021 16:30 -
Masarna Avesta vs Dackarna Målilla
Zakończona 03.08.2021 19:00 -
Lejonen Gislaved vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 03.08.2021 19:00 -
Vetlanda Speedway vs Piraterna Motala
Zakończona 03.08.2021 19:00 -
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Rawiczu
Zakończona 03.08.2021 15:30 -
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra vs Fogo Unia Leszno
Zakończona 02.08.2021 20:15 -
Aforti Start Gniezno vs Arged Malesa Ostrów Wlkp.
Zakończona 02.08.2021 18:00 -
Moje Bermudy Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław
Zakończona 01.08.2021 19:15 -
1. półfinał DMEJ w Brokstedt
Zakończona 01.08.2021 14:30 -
Unia Tarnów vs Orzeł Łódź
Zakończona 01.08.2021 14:00