W Plymouth nowy rok zaczynają od totalnych zmian. W sezonie 2019 żużlowy tejże ekipy startować będą pod nową nazwą, a zmianie uległa także nazwa miejscowego stadionu.
Drużyna z Plymouth na co dzień startuje w najniższej klasie rozgrywkowej na Wyspach czyli w National League. W nadchodzącym sezonie o sile tejże ekipy stanowić będą Ben Wilson oraz Nathan Stoneman, którzy będą mogli liczyć na wsparcie m.in. Richarda Andrewsa, Soctta Camposa, Adama Extance czy w rezerwie na Jamiego Bursilla i Adama Shepparda. W środę włodarze poinformowali, iż do nowych rozgrywek przystąpią pod nową nazwą.
W dążeniu do rozwoju sportu żużlowego w Plymouth promotorzy podjęli decyzję o zmianach. We współpracy z byłą gwiazdą telewizji i biznesmenem – Steve Luxtonem, który jest właścicielem Cobra Garage Mahal na Florydzie, drużyna znana wcześniej jako Plymouth Devils przystąpi do rozgrywek jako Gladiatorzy z Plymouth. Nowymi barwami klubowymi będą niebieski i żółto-czarny. Dodatkowo St Boniface Arena od dziś nosi nazwę Plymouth Coliseum. Jest to szósta zmiana nazwy drużyny z Plymouth. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, w latach 1931 – 1934 miejscowi nosili nazwę Tigers, w kolejnych dwóch sezonach byli już jako Panthers, a następnie jeszcze Devils, Drakes i Bulldogs.
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!