Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
Betard Sparta Wrocław vs truly.work Stal Gorzów
Zakończona 30.06.2019 16:15 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 30.06.2019 14:15 -
Power Duck Iveston PSŻ Poznań vs Wilki Krosno
Zakończona 29.06.2019 18:00 -
Car Gwarant Start Gniezno vs Unia Tarnów
Zakończona 29.06.2019 17:00 -
Get Well Toruń vs MRGARDEN GKM Grudziądz
Zakończona 28.06.2019 20:30 -
Fogo Unia Leszno vs forBET Włókniarz Częstochowa
Zakończona 28.06.2019 18:00 -
Smederna Eskilstuna vs Dackarna Målilla
Zakończona 27.06.2019 19:00 -
Lejonen Gislaved vs Västervik Speedway
Zakończona 27.06.2019 19:00 -
Rospiggarna Hallstavik vs Dackarna Målilla
Zakończona 25.06.2019 19:00 -
Indianerna Kumla vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 25.06.2019 19:00 -
Vetlanda Speedway vs Piraterna Motala
Zakończona 25.06.2019 19:00 -
Västervik Speedway vs Masarna Avesta
Zakończona 25.06.2019 19:00 -
Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Fogo Unia Leszno
Zakończona 23.06.2019 19:00 -
Lokomotiv Daugavpils vs Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Zakończona 23.06.2019 17:00 -
Power Duck Iveston PSŻ Poznań vs Euro Finannce Polonia Piła
Zakończona 23.06.2019 16:45 -
Betard Sparta Wrocław vs forBET Włókniarz Częstochowa
Zakończona 23.06.2019 16:15 -
Unia Tarnów vs PGG ROW Rybnik
Zakończona 23.06.2019 14:30 -
Car Gwarant Start Gniezno vs Orzeł Łódź
Zakończona 22.06.2019 20:15 -
1. finał IMŚJ w Lublinie
Zakończona 22.06.2019 18:00 -
Get Well Toruń vs Speed Car Motor Lublin
Zakończona 21.06.2019 20:30 -
MRGARDEN GKM Grudziądz vs truly.work Stal Gorzów
Zakończona 21.06.2019 18:00 -
Indianerna Kumla vs Piraterna Motala
Zakończona 20.06.2019 19:00 -
Dackarna Målilla vs Vetlanda Speedway
Zakończona 18.06.2019 19:00 -
Piraterna Motala vs Västervik Speedway
Zakończona 18.06.2019 19:00 -
Smederna Eskilstuna vs Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 18.06.2019 19:00 -
Masarna Avesta vs Lejonen Gislaved
Zakończona 18.06.2019 19:00 -
Euro Finannce Polonia Piła vs ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
Zakończona 16.06.2019 17:00 -
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Get Well Toruń
Zakończona 16.06.2019 16:30 -
Wilki Krosno vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań
Zakończona 16.06.2019 16:00 -
Orzeł Łódź vs Unia Tarnów
Zakończona 16.06.2019 14:30 -
Grand Prix Czech w Pradze
Zakończona 15.06.2019 19:00 -
Speedway Wanda Kraków vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań
Zakończona 15.06.2019 17:00 -
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 15.06.2019 16:15 -
PGG ROW Rybnik vs Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 14.06.2019 18:00 -
Vetlanda Speedway vs Dackarna Målilla
Zakończona 13.06.2019 19:00 -
Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krakowie
Zakończona 12.06.2019 16:30 -
Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu
Zakończona 12.06.2019 16:30 -
4. runda kwalifikacyjna SGP 2020 w Abensbergu
Zakończona 10.06.2019 13:45 -
forBET Włókniarz Częstochowa vs Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zakończona 09.06.2019 19:00 -
truly.work Stal Gorzów vs Get Well Toruń
Zakończona 09.06.2019 16:30 -
Speedway Wanda Kraków vs Euro Finannce Polonia Piła
Zakończona 09.06.2019 16:00 -
Lokomotiv Daugavpils vs Orzeł Łódź
Zakończona 09.06.2019 15:00 -
Unia Tarnów vs Car Gwarant Start Gniezno
Zakończona 09.06.2019 14:30 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs PGG ROW Rybnik
Zakończona 09.06.2019 14:30 -
1. runda kwalifikacyjna SGP 2020 w Glasgow
Zakończona 08.06.2019 20:00 -
2. runda kwalifikacyjna SGP 2020 w Žarnovicy
Zakończona 08.06.2019 15:00 -
Speed Car Motor Lublin vs Betard Sparta Wrocław
Zakończona 07.06.2019 20:30 -
Fogo Unia Leszno vs MRGARDEN GKM Grudziądz
Zakończona 07.06.2019 18:00 -
Masarna Avesta - Vetlanda Speedway
Zakończona 06.06.2019 19:00 -
¼ IMP w Gdańsku
Zakończona 05.06.2019 17:00 -
¼ IMP w Krośnie
Zakończona 05.06.2019 17:00 -
Lejonen Gislaved - Piraterna Motala
Zakończona 04.06.2019 19:00 -
Rospiggarna Hallstavik vs Indianerna Kumla
Zakończona 04.06.2019 19:00 -
Vetlanda Speedway vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 04.06.2019 19:00 -
Västervik Speedway - Dackarna Målilla
Zakończona 04.06.2019 19:00 -
Stelmet Falubaz Zielona Góra vs forBET Włókniarz Częstochowa
Zakończona 02.06.2019 19:00 -
Wilki Krosno vs Euro Finannce Polonia Piła
Zakończona 02.06.2019 17:00 -
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Fogo Unia Leszno
Zakończona 02.06.2019 16:30 -
Car Gwarant Start Gniezno vs Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 02.06.2019 14:30 -
PGG ROW Rybnik vs Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Zakończona 02.06.2019 14:30