Żużlowcy Fogo Unii Leszno, choć bez dwójki swoich liderów to i tak zwyciężyli w zawodach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Grudziądzu. Podopieczni Romana Jankowskiego wywalczyli 22 punkty.
Tuż za ich plecami sklasyfikowano ex aequo jeźdźców Grupa Azoty Unii Tarnów oraz Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Indywidualnie najlepiej spisali się Wiktor Lampart oraz Wiktor Trofimow, którzy nie zaznali goryczy porażki w środowe popołudnie.
Wyniki:
I. Fogo Unia Leszno: 22
16. Krzysztof Sadurski (1,1,1,1) 4
17. Wiktor Trofimow (3,3,3,3) 12
18. Kacper Pludra (U,2,2,2) 6
II-III. Grupa Azoty Unia Tarnów: 19
4. Patryk Rolnicki (3,2,3,2) 10
5. Mateusz Cierniak (2,1,3,3) 9
6. Dawid Knapik (D,-,-,-) 0
II-III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 19
19. Dominik Kossakowski (0,1,2,1) 4
20. Karol Żupiński (2,0,2,2) 6
21. Marcin Turowski (2,1,3,3) 9
IV-V. Speed Car Motor Lublin: 18
7. Oskar Bober (2,3,D,1) 6
8. Wiktor Lampart (3,3,3,3) 12
9. Emil Peroń (-,-,-,-) NS
24. Kacper Grosik (W) 0
IV-V. Aforti Start Gniezno: 18
13. Michał Lewandowski (T,D,0,W) 0
14. Maksymilian Bogdanowicz (2,3,3,1) 9
15. Damian Stalkowski (2,2,3,2) 9
VI. MRGARDEN GKM Grudziądz: 15
1. Denis Zieliński (D,1,1,1) 3
2. Damian Lotarski (1,U,0,2) 3
3. Kamil Wieczorek (3,2,2,2) 9
VII. Lokomotiv Daugavpils: 12
10. Davis Kurmis (1,3,3,1) 8
11. Elvis Avgucewicz (0,2,1,0) 3
12. Ernest Matjusonoks (1,1,0,0) 2
Bieg po biegu:
1. Rolnicki, Cierniak, Lotarski, Zieliński (D)
2. Lampart, Bober, Kurmis, Avgucewicz
3. Trofimow, Bogdanowicz, Sadurski, Lewandowski (T)
4. Wieczorek, Żupiński, Zieliński, Kossakowski
5. Bober, Rolnicki, Knapik (D), Grosik (W)
6. Kurmis, Stalkowski, Matjusonoks, Lewandowski (D)
7. Trofimow, Turowski, Kossakowski, Pludra (U)
8. Lampart, Wieczorek, Zieliński
9. Rolnicki, Avgucewicz, Matjusonoks
10. Bogdanowicz, Stalkowski, Turowski, Żupiński
11. Trofimow, Wieczorek, Sadurski, Lotarski (U)
12. Bogdanowicz, Rolnicki, Cierniak, Lewandowski
13. Lampart, Pludra, Sadurski
14. Turowski, Żupiński, Avgucewicz, Matjusonoks
15. Stalkowski, Wieczorek, Bogdanowicz, Lotarski
16. Cierniak, Pludra, Sadurski
17. Turowski, Kossakowski, Bober (D)
18. Kurmis, Lotarski, Zieliński, Avgucewicz
19. Cierniak, Żupiński, Kossakowski
20. Lampart, Stalkowski, Bober, Lewandowski (W)
21. Trofimow, Pludra, Kurmis, Matjusonoks
źródło: własne
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!