Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
Półfinał eWinner 1. LŻ.: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zakończona 04.09.2022 15:00 -
Półfinał eWinner 1. LŻ.: Cellfast Wilki Krosno - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Zakończona 04.09.2022 13:00 -
3. runda Tauron SEC w Łodzi
Zakończona 03.09.2022 19:00 -
Półfinał IMEJ w Pilźnie
Zakończona 03.09.2022 15:00 -
Półfinał PGE Ekstraligi: For Nature Solutions Apator Toruń - Motor Lublin
Zakończona 02.09.2022 20:30 -
Półfinał PGE Ekstraligi: Moje Bermudy Stal Gorzów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Zakończona 02.09.2022 18:00 -
1. finał DMPJ w Ostrowie Wielkopolskim
Zakończona 31.08.2022 17:00 -
Finał U24 Ekstraligi: Agromix Polcopper Unia Leszno - Arged Malesa Ostrów
Zakończona 30.08.2022 17:00 -
Peterborough Panthers - Sheffield Tigers
Zakończona 29.08.2022 18:00 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
Zakończona 28.08.2022 19:15 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 28.08.2022 19:15 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: Moje Bermudy Stal Gorzów - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 28.08.2022 19:15 -
Półfinał 2. LŻ.: SpecHouse PSŻ Poznań - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 28.08.2022 17:00 -
Speedway Grand Prix Polski we Wrocławiu
Zakończona 27.08.2022 19:00 -
Półfinał eWinner 1. LŻ.: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 26.08.2022 19:30 -
8. runda Pucharu Ekstraligi 125cc w Rybniku
Zakończona 26.08.2022 17:15 -
Półfinał eWinner 1. LŻ.: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 26.08.2022 17:00 -
Finał SGP 3 we Wrocławiu
Zakończona 26.08.2022 16:00 -
2. półfinał SGP 3 we Wrocławiu
Zakończona 25.08.2022 19:00 -
1. półfinał SGP 3 we Wrocławiu
Zakończona 25.08.2022 12:00 -
Wolverhampton Wolves - Sheffield Tigers
Zakończona 22.08.2022 20:30 -
7. runda Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc w Częstochowie
Zakończona 22.08.2022 17:00 -
Ćwierćfinał eWinner 1. LŻ.: Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils
Zakończona 21.08.2022 20:00 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Zakończona 21.08.2022 20:00 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: For Nature Solutions Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 21.08.2022 18:00 -
GP Challenge w Glasgow
Zakończona 20.08.2022 20:00 -
Półfinał 2. LŻ.: OK Bedmet Kolejarz Opole - Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 20.08.2022 16:00 -
6. runda DMP na mini żużlu w Rybniku
Zakończona 20.08.2022 14:00 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno - Motor Lublin
Zakończona 19.08.2022 20:30 -
Ćwierćfinał eWinner 1. LŻ.: Stelmet Falubaz Zielona Góra - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Zakończona 19.08.2022 17:00 -
7. runda Pucharu Ekstraligi 125cc w Rybniku
Zakończona 19.08.2022 17:00 -
5. runda Nice Cup w Bydgoszczy
Zakończona 18.08.2022 16:00 -
Finał MMPPK w Lublinie
Zakończona 17.08.2022 16:15 -
Indianerna Kumla - Dackarna Målilla
Ukryta relacja niezakończona 16.08.2022 19:00 -
Półfinał 2. LŻ.: Optibet Lokomotiv Daugavpils - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 14.08.2022 16:15 -
2. runda SGP2 w Cardiff
Zakończona 14.08.2022 14:00 -
6. runda Pucharu Ekstraligi 125cc w Wawrowie
Zakończona 14.08.2022 12:30 -
Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff
Zakończona 13.08.2022 18:00 -
2. runda German Speedway Masters w Teterow
Zakończona 12.08.2022 20:00 -
Ćwierćfinał eWinner 1. LŻ.: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 12.08.2022 18:00 -
Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff - kwalifikacje
Zakończona 12.08.2022 16:00 -
4. runda Nice Cup w Grudziądzu
Zakończona 11.08.2022 17:00 -
1. runda Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc w Lublinie
Zakończona 11.08.2022 16:00 -
Turniej ZKJ w Rybniku
Zakończona 10.08.2022 18:00 -
5. runda Pucharu GKSŻ 250cc w Gnieźnie
Zakończona 10.08.2022 18:00 -
Turniej ZKJ w Krośnie
Zakończona 09.08.2022 18:00 -
1. runda Pucharu GKSŻ 250cc w Gnieźnie
Zakończona 09.08.2022 18:00 -
Sheffield Tigers - King's Lynn Stars
Zakończona 08.08.2022 20:30 -
6. runda Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc w Grudziądzu
Zakończona 08.08.2022 17:00 -
Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 07.08.2022 19:15 -
For Nature Solutions Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 07.08.2022 16:30 -
Ćwierćfinał eWinner 1. LŻ.: Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 07.08.2022 14:00 -
Ćwierćfinał eWinner 1. LŻ.: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 07.08.2022 14:00 -
European 85cc Youth Speedway Cup w Randers
Ukryta relacja niezakończona 07.08.2022 12:00 -
Ćwierćfinał eWinner 1. LŻ.: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zakończona 06.08.2022 20:30 -
2. runda Tauron SEC w Güstrow
Zakończona 06.08.2022 19:00 -
Półfinał 2. LŻ.: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - SpecHouse PSŻ Poznań
Zakończona 06.08.2022 16:00 -
ZOOLeszcz GKM Grudziądz - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Zakończona 05.08.2022 20:30 -
Fogo Unia Leszno - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Zakończona 05.08.2022 18:00 -
4. runda półfinałowa DMPJ w Częstochowie
Zakończona 04.08.2022 17:00