Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
Czechy vs Nice Polska Racing Team
Zakończona 23.10.2021 13:00 -
Teesside Silver Helmet w Middlesbrough
Zakończona 22.10.2021 20:30 -
Wielka Brytania vs Polska w Glasgow
Zakończona 20.10.2021 20:30 -
Finał Speedway of Nations w Manchesterze (dzień 2)
Zakończona 17.10.2021 17:00 -
Finał Speedway of Nations w Manchesterze (dzień 1)
Zakończona 16.10.2021 17:00 -
Finał SGB Premiership: Peterborough Panthers - Belle Vue Aces
Zakończona 14.10.2021 20:30 -
Finał SGB Premiership: Belle Vue Aces - Peterborough Panthers
Zakończona 11.10.2021 20:30 -
48. Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego
Zakończona 10.10.2021 13:00 -
69. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa
Zakończona 10.10.2021 12:00 -
German Speedway Masters w Dohren
Zakończona 09.10.2021 19:00 -
Polska vs Reszta Świata w Rybniku
Zakończona 09.10.2021 15:00 -
Finał BL: Eskilstuna Smederna - Dackarna Målilla (rewanż)
Zakończona 06.10.2021 18:00 -
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie
Zakończona 06.10.2021 14:00 -
Finał BL: Dackarna Malilla - Eskilstuna Smederna
Zakończona 05.10.2021 19:00 -
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie
Zakończona 05.10.2021 15:30 -
finał eWinner 1. LŻ: Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp. (rewanż)
Zakończona 03.10.2021 16:30 -
finał 2. LŻ: OK Bedmet Kolejarz Opole - Trans MF Landshut Devils (rewanż)
Zakończona 03.10.2021 14:00 -
73. Zlatá přilba města Pardubic
Zakończona 03.10.2021 12:00 -
11. runda SGP w Toruniu
Zakończona 02.10.2021 19:00 -
47. Zlatá stuha w Pardubicach
Zakończona 02.10.2021 15:45 -
10. runda SGP w Toruniu
Zakończona 01.10.2021 19:00 -
3. finał IMŚJ w Pardubicach
Zakończona 01.10.2021 17:00 -
Międzynarodowy Indywidualny Turniej Juniorów w Lesznie
Zakończona 01.10.2021 14:00 -
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 30.09.2021 16:00 -
Półfinał BL: Smederna Eskilstuna - Rospiggarna Hallstavik (rewanż)
Zakończona 29.09.2021 19:00 -
Półfinał BL: Västervik Speedway - Dackarna Målilla (rewanż)
Zakończona 29.09.2021 19:00 -
Półfinał BL: Dackarna Malilla - Vastervik Speedway
Zakończona 28.09.2021 21:30 -
Półfinał BL: Rospiggarna Hallstavik - Eskilstuna Smederna
Zakończona 28.09.2021 19:00 -
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski w Lesznie
Zakończona 28.09.2021 14:00 -
finał PGEE - rewanż: Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin
Zakończona 26.09.2021 19:15 -
mecz o brąz PGEE - rewanż: Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno
Zakończona 26.09.2021 16:30 -
finał eWinner 1. LŻ: Arged Malesa Ostrów - Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 26.09.2021 14:00 -
finał 2. LŻ: Trans MF Landshut Devils - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 26.09.2021 12:00 -
2. finał IMŚJ w Krosnie
Zakończona 25.09.2021 19:00 -
Indywidualne Mistrzostwa 2. LŻ w Wittstock
Zakończona 24.09.2021 19:30 -
IV Memoriał Krystiana Rempały
Zakończona 24.09.2021 18:00 -
Finał PGE Ekstraligi: Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 23.09.2021 20:00 -
2. finał Indywidualnego Pucharu Polski 250cc
Zakończona 23.09.2021 16:00 -
Ćwierćfinał BL: Vetlanda Speedway - Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 21.09.2021 19:00 -
Ćwierćfinał BL: Dackarna Målilla - Lejonen Gislaved
Zakończona 21.09.2021 19:00 -
4. finał DMPJ w Częstochowie
Zakończona 20.09.2021 16:30 -
Mecz o 3. miejsce PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 19.09.2021 16:30 -
IM 1. Ligi Żużlowej w Gdańsku
Zakończona 19.09.2021 13:00 -
2. półfinał SoN w Daugavpils
Zakończona 18.09.2021 18:00 -
Memoriał Rycerzy Speedwaya w Zielonej Górze
Zakończona 18.09.2021 14:00 -
1. półfinał SoN w Daugavpils
Zakończona 17.09.2021 18:00 -
Ćwierćfinał BL: Rospiggarna Hallstavik - Vetlanda Speedway
Zakończona 14.09.2021 19:00 -
Ćwierćfinał BL: Lejonen Gislaved - Dackarna Malilla
Zakończona 14.09.2021 19:00 -
2. finał DMPJ w Ostrowie Wielkopolskim
Zakończona 14.09.2021 16:00 -
XII Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
Zakończona 13.09.2021 17:30 -
1. finał DMPJ w Lublinie
Zakończona 13.09.2021 16:00 -
Półfinał PGE Ekstraligi: Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 12.09.2021 19:15 -
Półfinał PGE Ekstraligi: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Zakończona 12.09.2021 16:30 -
Półfinał eWinner 1. Ligi Żużlowej: Arged Malesa Ostrów - ROW Rybnik
Zakończona 12.09.2021 14:00 -
Półfinał 2. Ligi Żużlowej: OK Bedmet Kolejarz Opole - Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 12.09.2021 12:00 -
9. runda SGP w Vojens
Zakończona 11.09.2021 19:00 -
Półfinał eWinner 1. Ligi Żużlowej: Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 11.09.2021 16:00 -
Półfinał 2. Ligi Żużlowej: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Trans MF Landshut Devils
Zakończona 11.09.2021 15:00 -
Finał DMŚJ w Bydgoszczy
Zakończona 10.09.2021 19:00 -
1. finał Indywidualnego Pucharu Polski 250cc w Częstochowie
Zakończona 09.09.2021 16:30