Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
Zakończona 09.04.2021 18:00 -
Unia Tarnów vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 05.04.2021 15:30 -
Fogo Unia Leszno vs Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 04.04.2021 19:15 -
eWinner Apator Toruń vs Falubaz Zielona Góra
Zakończona 04.04.2021 16:30 -
ROW Rybnik vs Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 04.04.2021 14:00 -
Sparing: eWinner Apator Toruń vs Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 01.04.2021 16:30 -
Sparing: Eltrox Włókniarz Częstochowa vs Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 01.04.2021 16:00 -
Sparing: Falubaz Zielona Góra vs Fogo Unia Leszno
Zakończona 30.03.2021 18:00 -
Kryterium Asów w Bydgoszczy
Zakończona 30.03.2021 15:00 -
Sparing: Fogo Unia Leszno vs Falubaz Zielona Góra
Zakończona 29.03.2021 16:00 -
III Memoriał Henryka Żyto w Gdańsku
Zakończona 28.03.2021 15:00 -
Sparing: eWinner Apator Toruń vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 27.03.2021 13:00 -
Sparing: Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs eWinner Apator Toruń
Zakończona 25.03.2021 14:30 -
Finał IME w ice speedwayu
Zakończona 13.12.2020 16:30 -
Turniej o 68. Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego
Zakończona 25.10.2020 13:00 -
Memoriał Petera Cravena w Manchesterze
Zakończona 22.10.2020 20:30 -
Finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii do lat 21
Zakończona 21.10.2020 20:30 -
2. finał SoN w Lublinie
Zakończona 17.10.2020 19:00 -
Finał MEP w Terenzano
Zakończona 17.10.2020 15:15 -
1. finał SoN w Lublinie
Odwołane 16.10.2020 19:00 -
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - eWinner Apator Toruń
Zakończona 12.10.2020 19:00 -
Finał PGEE: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 11.10.2020 19:15 -
Mecz o brąz PGEE: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Zakończona 11.10.2020 16:30 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa TŻ Ostrovia
Zakończona 11.10.2020 14:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole – RzTŻ Rzeszów
Zakończona 11.10.2020 11:45 -
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno
Zakończona 10.10.2020 11:00 -
Finał PGEE: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
Zakończona 09.10.2020 20:30 -
Mecz o brąz PGEE: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
Zakończona 09.10.2020 18:00 -
MSC Wölfe Wittstock – specHouse PSŻ Poznań
Zakończona 09.10.2020 16:00 -
Finał BL: Indianerna Kumla – Masarna Avesta
Zakończona 08.10.2020 19:00 -
Indywidualny Puchar Polski 250cc w Toruniu
Zakończona 08.10.2020 16:30 -
Turniej o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego
Odwołane 08.10.2020 16:00 -
Finał BL: Masarna Avesta – Indianerna Kumla
Zakończona 07.10.2020 19:00 -
4. runda Ligi Juniorów w Gorzowie Wielkopolskim
Zakończona 05.10.2020 17:30 -
Półfinał PGEE: Moje Bermudy Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław
Zakończona 04.10.2020 19:15 -
Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 04.10.2020 16:00 -
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
Zakończona 04.10.2020 14:00 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Odwołane 04.10.2020 13:30 -
Wilki Krosno - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 04.10.2020 11:45 -
8. runda Grand Prix w Toruniu
Zakończona 03.10.2020 19:00 -
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Zakończona 03.10.2020 16:30 -
7. runda Grand Prix w Toruniu
Zakończona 02.10.2020 19:00 -
Finał IMŚJ w Pardubicach
Zakończona 02.10.2020 17:00 -
Orzeł Łódź vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 02.10.2020 16:30 -
specHouse PSŻ Poznań - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 02.10.2020 16:00 -
7. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Lublinie
Odwołane 02.10.2020 15:00 -
Półfinał BL: Indianerna Kumla vs Västervik Speedway
Zakończona 01.10.2020 19:00 -
Półfinał BL: Masarna Avesta vs Lejonen Gislaved
Zakończona 01.10.2020 19:00 -
Finał DMPJ w Zielonej Górze
Zakończona 01.10.2020 17:00 -
Finał IM Danii w Vojens
Zakończona 30.09.2020 19:00 -
Półfinał BL: Lejonen Gislaved vs Masarna Avesta
Zakończona 29.09.2020 19:00 -
Półfinał BL: Västervik Speedway vs Indianerna Kumla
Zakończona 29.09.2020 19:00 -
Polska vs Rosja
Zakończona 29.09.2020 17:30 -
Finał IM Wielkiej Brytanii w Manchesterze
Zakończona 28.09.2020 20:30 -
Półfinał PGEE: Fogo Unia Leszno vs RM Solar Falubaz Zielona Góra
Zakończona 28.09.2020 18:00 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 27.09.2020 14:00 -
eWinner Apator Toruń vs Unia Tarnów
Zakończona 26.09.2020 19:15 -
Belle Vue Select Team vs ATPI All Stars Team
Zakończona 24.09.2020 20:30 -
1. runda DMPJ gr. „C” w Lublinie
Zakończona 24.09.2020 15:00 -
Ćwierćfinał BL: Lejonen Gislaved vs Piraterna Motala
Zakończona 23.09.2020 19:00