Żużlowcy Stali Rzeszów mieli szansę namieszać nieco w klasyfikacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w swojej grupie, ale podczas rzeszowskiej rundy okazali się być mocno gościnni, zajmując dopiero piąte miejsce.
Na obiekcie Żurawii najlepiej czuł się duet Robert Chmiel – Lars Skupień, który przy wsparciu Przemysława Giery zapewnił swojej drużynie – ROW Rybnik, zwycięstwo. Drugie miejsce ex aequo przypadło ekstraligowcom z Tarnowa i Częstochowy.
Wyniki:
I. ROW Rybnik – 24 pkt
13. Lars Skupień – 9 (w,3,3,3)
14. Robert Chmiel – 10 (2,3,2,3)
15. Przemysław Giera – 5 (2,1,1,1)
II-III. Grupa Azoty Unia Tarnów – 21 pkt
7. Patryk Rolnicki – 8 (2,2,2,2)
8. Dawid Rempała – 3 (1,u,2,d)
9. Mateusz Cierniak – 10 (3,3,3,1)
II-III. forBET Włókniarz Częstochowa – 21 pkt
10. Adrian Woźniak – 4 (-,1,2,1)
11. Mateusz Świdnicki – 3 (0,2,-,1)
12. Bartosz Świącik – 5 (0,3,2,-)
25. Michał Gruchalski – 9 (3,3,3)
IV. Orzeł Łódź – 19 pkt
16. Mateusz Błażykowski – 4 (1,0,d,3)
17. Jakub Miśkowiak – 11 (3,3,3,2)
18. Maciej Kuromonow – 4 (1,1,2,0)
V. Stal Rzeszów – 18 pkt
1. Arkadiusz Potoniec – 10 (3,2,2,3)
2. Michał Curzytek – 2 (-,2,u,w)
3. Aureliusz Bieliński – 3 (0,-,1,2)
22. Mateusz Rząsa – 3 (2,1)
VI. Speed Car Motor Lublin – 16 pkt
19. Wiktor Lampart – 11 (3,2,3,3)
20. Emil Peroń – 5 (1,2,t,2)
21. Oskar Bober – NS
VII. KSM Krosno – 0 pkt
4. Daniel Bajor – NS
5. Krystian Stefanów – 0 (w,d,ns,ns)
6. Konrad Stec – NS
Bieg po biegu:
1. (68,45) Potoniec, Rząsa, Bajor, Stefanów (w)
2. (67,73) Gruchalski, Rolnicki, Rempała, Świdnicki
3. (66,25) Miśkowiak, Chmiel, Błażykowski, Skupień (w)
4. (66,95) Lampart, Potoniec, Peroń, Bieliński
5. (66,97) Cierniak, Rolnicki, Bajor, Stec
6. (67,46) Skupień, Giera, Woźniak, Świącik
7. (65,84) Miśkowiak, Lampart, Kuromonow, Bober
8. (68,09) Cierniak, Potoniec, Rząsa, Rempała (u)
9. (68,87) Świącik, Świdnicki, Bajor, Stec
10. (66,67) Chmiel, Peroń, Giera, Bober
11. (66,63) Miśkowiak, Curzytek, Bieliński, Błażykowski
12. (66,82) Skupień, Chmiel, Bajor, Stefanów (d)
13. (69,34) Cierniak, Rempała, Kuromonow, Błażykowski (d)
14. (66,04) Gruchalski, Świącik, Bober, Peroń (t)
15. (66,42) Chmiel, Bieliński, Giera, Curzytek (u)
16. (67,89) Błażykowski, Kuromonow, Stec, Stefanów
17. (65,48) Lampart, Rolnicki, Cierniak, Bober
18. (68,52) Potoniec, Woźniak, Świdnicki, Curzytek (w)
19. (66,41) Lampart, Peroń, Stec, Stefanów
20. (66,15) Skupień, Rolnicki, Giera, Rempała (d)
21. (66,92) Gruchalski, Miśkowiak, Woźniak, Kuromonow
źródło: row.rybnik.com.pl
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!