Relacja na żywo
nr | zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
1 | Maciej Janowski | ||||||||
2 | Piotr Pawlicki | ||||||||
3 | Oliver Berntzon | ||||||||
4 | Jacob Thorssell | ||||||||
5 | Patryk Dudek | ||||||||
6 | Joel Kling | ||||||||
7 | Kacper Gomólski |
nr | zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
1 | Jason Doyle | ||||||||
2 | Rasmus Jensen | ||||||||
3 | Max Fricke | ||||||||
4 | Robert Lambert | ||||||||
5 | Andreas Jonsson | ||||||||
6 | Emil Millberg | ||||||||
7 | Erik Riss |
Pełna relacja
Nadchodzące wyścigi
Czekamy na ekscytujący mecz Dackarna Målilla vs Rospiggarna Hallstavik.
Żródło relacji: svemo.se
Dzisiaj na G&B Arena pojawiło się oczekiwane słońce.
Bieg 1
-
Piotr Pawlicki 3
-
Jason Doyle 0
-
Maciej Janowski 2*
-
Rasmus Jensen 1
Jason najszybciej wyszedł spod taśmy, ale Piotr okazał się szybszy. Rasmus minął Macieja na drugim okrążeniu. Jednak później Maciej wyprzedził zarówno Rasmusa, jak i Jasona.
Bieg 2
-
Erik Riss 3
-
Joel Kling 0
-
Emil Millberg 2*
-
Kacper Gomólski 1
Podwójna wygrana gości, którzy prowadzili przez całe cztery okrążenia.
Bieg 3
-
Oliver Berntzon 3
-
Max Fricke 1*
-
Jacob Thorssell 0
-
Robert Lambert 2
Bieg 4
-
Andreas Jonsson d
-
Patryk Dudek 3
-
Erik Riss 2
-
Joel Kling 1
Patryk Dudek prowadzi od samego początku i wygrywa bieg.
Bieg 5
-
Kacper Gomólski 2*
-
Robert Lambert 1
-
Piotr Pawlicki 3
-
Emil Millberg 0
Kacper był najszybszy, ale na trasie wyprzedził go Piotr, który po raz kolejny zwycięża bieg.
Bieg 6
-
Rasmus Jensen 2
-
Oliver Berntzon 3
-
Jason Doyle 1*
-
Jacob Thorssell 0
Bieg 7
-
Robert Lambert 3
-
Maciej Janowski 2
-
Max Fricke 0
-
Piotr Pawlicki 1*
Maciej próbował przez 4 okrążenia wyprzedzić Roberta, ale nie udało się mu. Za to Piotr skutecznie ścigał Maxa w walce o 1 punkt.
Bieg 8
-
Jacob Thorssell 2
-
Erik Riss 0
-
Oliver Berntzon 1*
-
Andreas Jonsson 3
Oliver, który do tej pory był niepokonany, musiał namęczyć się, aby po trzecim okrążeniu wyjść na miejsce trzecie, wyprzedzając Erika.
Bieg 9
-
Patryk Dudek 2
-
Rasmus Jensen 1
-
Joel Kling 0
-
Jason Doyle 3
Jason konsekwentnie realizował swój plan i wyprzedził na trzecim okrążeniu prowadzącego Patryka.
Bieg 10
-
Emil Millberg 0
-
Kacper Gomólski 1*
-
Andreas Jonsson 3
-
Maciej Janowski 2
Przed rozstrzygnięciem biegu sędzia musiał obejrzeć powtórkę. Andreas zwyciężył swój kolejny bieg.
Bieg 11
-
Max Fricke 1
-
Jacob Thorssell 0
-
Rasmus Jensen 3
-
Patryk Dudek 2
Rospiggarna wygrywała 5:1, ale Patryk walczył, by rozdzielić parę gości i udało mu się wyprzedzić Maxa.
Bieg 12
-
Jason Doyle 3
-
Piotr Pawlicki 0
-
Robert Lambert 1
-
Oliver Berntzon 2
Bieg 13
-
Maciej Janowski 3
-
Andreas Jonsson 0
-
Patryk Dudek 1
-
Max Fricke 2
Maciej od początku na prowadzeniu. Patryk walczył z Maxem, który prawie odebrał 3 punkty Maćkowi, ale ostatecznie para gospodarzy wygrała 4:2.
Przed biegami nominowanymi niewielką, zaledwie 2-punktową, przewagę na swoim koncie mają gospodarze.
Bieg 14
-
Jason Doyle 1
-
Oliver Berntzon 3
-
Robert Lambert 0
-
Piotr Pawlicki 2*
Bieg 15
-
Maciej Janowski 2
-
Rasmus Jensen 1
-
Patryk Dudek 0
-
Andreas Jonsson 3
Maciej zdobył prowadzenie, ale został minięty przez Andreasa, który na koniec dzisiejszego spotkania zdobył jeszcze jedno indywidualne zwycięstwo.
Dackarna Målilla wygrywa u siebie z Rospiggarna Hallstavik.
Nadchodzące wyścigi
Pełna relacjaBieg 1
-
Piotr Pawlicki
-
Jason Doyle
-
Maciej Janowski
-
Rasmus Jensen
Bieg 2
-
Erik Riss
-
Joel Kling
-
Emil Millberg
-
Kacper Gomólski
Bieg 3
-
Oliver Berntzon
-
Max Fricke
-
Jacob Thorssell
-
Robert Lambert
Bieg 4
-
Andreas Jonsson
-
Patryk Dudek
-
Erik Riss
-
Joel Kling
Bieg 5
-
Kacper Gomólski
-
Robert Lambert
-
Piotr Pawlicki
-
Emil Millberg
Bieg 6
-
Rasmus Jensen
-
Oliver Berntzon
-
Jason Doyle
-
Jacob Thorssell
Bieg 7
-
Robert Lambert
-
Maciej Janowski
-
Max Fricke
-
Piotr Pawlicki
Bieg 8
-
Jacob Thorssell
-
Erik Riss
-
Oliver Berntzon
-
Andreas Jonsson
Bieg 9
-
Patryk Dudek
-
Rasmus Jensen
-
Joel Kling
-
Jason Doyle
Bieg 10
-
Emil Millberg
-
Kacper Gomólski
-
Andreas Jonsson
-
Maciej Janowski
Bieg 11
-
Max Fricke
-
Jacob Thorssell
-
Rasmus Jensen
-
Patryk Dudek
Bieg 12
-
Jason Doyle
-
Piotr Pawlicki
-
Robert Lambert
-
Oliver Berntzon
Bieg 13
-
Maciej Janowski
-
Andreas Jonsson
-
Patryk Dudek
-
Max Fricke
Statystyki