Cash Broker Stal Gorzów wygrała w 8. rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Zielonej Górze. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Falubazu Zielona Góra, a trzecie Get Well Toruń.
Najskuteczniejsi okazali się: Sebastian Niedźwiedź, Rafał Karczmarz i Daniel Kaczmarek. Zielonogórzanin popisał się kompletem punktów.
Wyniki:
I. Cash Broker Stal Gorzów 26:
16. Rafał Karczmarz (3,2,3,3) 11
17. Alan Szczotka (1,2,1,2) 6
18. Mateusz Bartkowiak (3,2,1,3) 9
II. Falubaz Zielona Góra 22:
1. Sebastian Niedźwiedź (3,3,3,3) 12
2. Nile Tufft (0,0,-,-) 0
3. Sebastian Helwig (1,-,-,0) 1
22. Mateusz Tonder (1,3,3,2) 9
III. Get Well Toruń 19:
13. Daniel Kaczmarek (2,3,3,3) 11
14. Igor Kopeć-Sobczyński (0,2,2,2) 6
15. Marcin Kościelski (0,1,1,-) 2
26. Aleks Rydlewski (0) 0
IV-VI. Betard Sparta Wrocław 17:
4. Patryk Wojdyło (2,2,3,1) 8
5. Kacper Konieczny (1,0,0,0) 1
6. Przemysław Liszka (1,2,2,3) 8
IV-VI. ROW Rybnik 17:
7. Lars Skupień (2,3,3,2) 10
8. Robert Chmiel (3,2,1,1) 7
9. Mateusz Tudzież (0,0,T,0) 0
IV-VI. Włókniarz Częstochowa 17:
19. Bartosz Świącik (W,1,2,-) 3
20. Adrian Woźniak (-,0,2,1) 3
21. Mateusz Świdnicki (0,-,3,1) 4
28. Michał Gruchalski (2,3,2) 7
VII. Orzeł Łódź 8:
10. Jakub Miśkowiak (1,2,1,1) 5
11. Mateusz Błażykowski (0,0,1,0) 1
12. Maciej Kuromonow (1,1,0,0) 2
Bieg po biegu:
1. Niedźwiedź, Wojdyło, Konieczny, Tufft
2. Chmiel, Skupień, Miśkowiak, Błażykowski
3. Karczmarz, Kaczmarek, Szczotka, Kopeć-Sobczyński
4. Niedźwiedź, Gruchalski, Helwig, Świącik (W)
5. Skupień, Wojdyło, Liszka, Tudzież
6. Kaczmarek, Miśkowiak, Kuromonow, Kościelski
7. Bartkowiak, Szczotka, Świącik, Świdnicki
8. Niedźwiedź, Chmiel, Tonder, Tudzież
9. Wojdyło, Liszka, Kuromonow, Błażykowski
10. Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Woźniak
11. Tonder, Karczmarz, Szczotka, Tufft
12. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Wojdyło, Konieczny
13. Karczmarz, Bartkowiak, Chmiel, Tudzież (T)
14. Świdnicki, Woźniak, Błażykowski, Kuromonow
15. Tonder, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Helwig
16. Karczmarz, Liszka, Bartkowiak, Konieczny
17. Skupień, Świącik, Świdnicki, Tudzież
18. Niedźwiedź, Tonder, Miśkowiak, Błażykowski
19. Liszka, Gruchalski, Woźniak, Konieczny
20. Kaczmarek, Skupień, Chmiel, Rydlewski
21. Bartkowiak, Szczotka, Miśkowiak, Kuromonow
Źródło: falubaz.com
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!