Za nami 7. runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Gorzowie. Najlepsi okazali się młodzieżowcy gospodarzy wraz ze Speed Car Motorem Lublin.
Komplet punktów zdobył Wiktor Lampart, który w czterech wyścigach nie znalazł pogromcy.
Wyniki:
I-II. Cash Broker Stal Gorzów 23:
1. Rafał Karczmarz (3,3,2,1) 9
2. Alan Szczotka (2,3,0,3) 8
3. Mateusz Bartkowiak (0,3,2,1) 6
I-II. Speed Car Motor Lublin 23:
13. Emil Peroń (2,1,3,1) 7
14. Oskar Bober (D,2,W,2) 4
15. Wiktor Lampart (3,3,3,3) 12
III-IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 19:
16. Dominik Kossakowski (1,0,3,1) 5
17. Karol Żupiński (3,1,1,2) 7
18. Marcin Turowski (2,2,2,1) 7
III-IV. Aforti Start Gniezno 19:
19. Norbert Krakowiak (1,3,1,3) 8
20. Maksymilian Bogdanowicz (2,D,0,2) 4
21. Damian Stalkowski (0,1,3,3,) 7
28. Weronika Burlaga – nie startowała
V-VII. Falubaz Zielona Góra 14:
4. Sebastian Niedźwiedź (0,2,3,2) 7
5. Alex Zgardziński – nie startował
6. Damian Boduch (0,1,W,0) 1
23. Mateusz Tonder (1,1,3,1) 6
V-VII. Lokomotiv Daugavpils 14:
7. Artiom Trofimow (3,3,2,2) 10
8. Ernest Matjuszonoks (1,0,1,0) 2
9. Davis Kurmis (1,1,0,0) 2
V-VII. ROW Rybnik 14:
10. Mateusz Tudzież (W,0,0,0) 0
11. Lars Skupień (2,D,2,2) 6
12. Robert Chmiel (2,2,1,3) 8
Bieg po biegu:
1. Karczmarz, Szczotka, Tonder, Niedźwiedź
2. Trofimow, Skupień, Matjuszonoks, Tudzież (W)
3. Żupiński, Peroń, Kossakowski, Bober (D)
4. Karczmarz, Bogdanowicz, Krakowiak, Bartkowiak
5. Trofimow, Niedźwiedź, Kurmis, Boduch
6. Lampart, Chmiel, Peroń, Tudzież
7. Krakowiak, Turowski, Żupiński, Stalkowski
8. Karczmarz, Bartkowiak, Kurmis, Matjuszonoks
9. Niedźwiedź, Chmiel, Boduch, Skupień (D)
10. W. Lampart, Bober, Stalkowski, Bogdanowicz (D)
11. Szczotka, Bartkowiak, Żupiński, Kossakowski
12. Peroń, Niedźwiedź, Tonder, Bober (W)
13. Kossakowski, Turowski, Matjuszonoks, Kurmis
14. Stalkowski, Skupień, Chmiel, Bogdanowicz
15. Lampart, Bober, Bartkowiak, Szczotka
16. Tonder, Turowski, Kossakowski, Boduch (W)
17. Stalkowski, Trofimow, Krakowiak, Kurmis
18. Szczotka, Skupień, Karczmarz, Tudzież
19. Krakowiak, Bogdanowicz, Tonder, Boduch
20. Lampart, Trofimow, Peroń, Matjuszonoks
21. Chmiel, Żupiński, Turowski, Tudzież
Żródło: własne
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!