Gorzów był gospodarzem ostatniej gali XTB KSW 116. Podczas wydarzenia pojawili się żużlowcy miejscowej Gezet Stali.
W sobotni wieczór w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się gala XTB KSW 116. Już od jakiegoś czasu impreza była reklamowana m.in. przez Oskara Palucha. To nie był jedyny żużlowy wątek związany z tym wydarzeniem.
Żużel na KSW
Do zderzenia dwóch sportowych światów, żużla oraz mieszanych sztuk walki doszło podczas sobotniej gali. Teraz już nie chodziło o młodzieżowca Gezet Stali Gorzów, a o nowe nabytki klubu: Jacka Holdera oraz Pawła Przedpełskiego. Obaj żużlowcy pojawili się w Gorzów Arenie. Doszło nawet do krótkiego wywiadu tych zawodników z jednym z najpopularniejszych dziennikarzy i komentatorów sportowych w Polsce – Mateuszem Borkiem.
Powrót na tor
Jack Holder i Paweł Przedpełski mają już za sobą pierwsze treningi na swoim nowym domowym torze. Przygotowania do sezonu wkraczają w decydującą fazę. Przed Gezet Stalą Gorzów dwa sparingi oraz XIX Memoriał Edwarda Jancarza. Rywal w test-meczach będzie nie byle jaki, ponieważ jest nim derbowy przeciwnik Stelmet Falubaz Zielona Góra.
Po sparingach przyjdzie czas na pierwszą kolejkę PGE Ekstraligi. W niedzielę, 12 kwietnia „Stalowcy” wybiorą się do Grudziądza na pojedynek z Bayersystem GKM. Natomiast w drugiej kolejce zainaugurują rozgrywki na Stadionie GBS Gorzów im. Edwarda Jancarza. 17 kwietnia do północ województwa lubuskiego przyjedzie Betard Sparta Wrocław.

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!