Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk okazali się najlepsi w VII rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Bydgoszczy. Gdańszczan do triumfu poprowadził 16-letni Karol Żupiński.
Drugą pozycję zajęli zawodnicy z Gorzowa, którzy zdobyli jedno oczko mniej od gdańszczan.
Wyniki:
I. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 23:
16. Dominik Kossakowski (0,2,1,3) 6
17. Karol Żupiński (3,2,3,3) 11
18. Marcin Turowski (0,2,2,2) 6
II. KS Stal Gorzów Wielkopolski 22:
13. Hubert Czerniawski (1,2,2,2) 7
14. Alan Szczotka (2,2,3,2) 9
15. Mateusz Bartkowiak (0,3,3,W) 6
III-IV. Get Well Toruń 20:
7. Daniel Kaczmarek (3,1,2,3) 9
8. Igor Kopeć-Sobczyński (2,3,3,D) 8
9. Marcin Kościelski (2,1,W,0) 3
24. Aleks Rydlewski – nie startował
III-IV. Aforti Start Gniezno 20:
19. Norbert Krakowiak (2,3,3,2) 10
20. Maksymilian Bogdanowicz (3,W,0,3) 6
21. Damian Stalkowski (1,1,1,1) 4
28. Szymon Szwacher – nie startował
V. MRGARDEN GKM Grudziądz 18:
10. Kamil Wieczorek (1,3,3,1) 8
11. Damian Lotarski (W,2,2,1) 5
12. Dawid Wawrzyniak (1,-,3,0) 4
25. Denis Zieliński (1) 1
VI. Polonia Bydgoszcz 11:
1. Tomasz Orwat (1,1,2,2) 6
2. Mateusz Jagła (3,0,1,0) 4
3. Kamil Pytlewski (0,0,1,0) 1
Iveston PSŻ Poznań – drużyna niesklasyfikowana:
4. Marek Lutowicz (2,3,3,1) 9
5. Mateusz Adamczewski (0,0,1,1) 2
Bieg po biegu:
1. Jagła, Lutowicz, Orwat, Adamczewski
2. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Wieczorek, Lotarski (W)
3. Żupiński, Szczotka, Czerniawski, Kossakowski
4. Bogdanowicz, Krakowiak, Orwat, Pytlewski
5. Lutowicz, Kościelski, Kaczmarek
6. Wieczorek, Czerniawski, Wawrzyniak, Bartkowiak
7. Krakowiak, Żupiński, Stalkowski, Turowski
8. Kopeć-Sobczyński, Orwat, Kościelski, Pytlewski
9. Lutowicz, Lotarski, Zieliński
10. Bartkowiak, Szczotka, Stalkowski, Bogdanowicz (W)
11. Żupiński, Kossakowski, Pytlewski, Jagła
12. Szczotka, Czerniawski, Lutowicz, Adamczewski
13. Kopeć-Sobczyński, Turowski, Kossakowski, Kościelski (W)
14. Wawrzyniak, Lotarski, Stalkowski, Bogdanowicz
15. Bartkowiak, Szczotka, Jagła, Pytlewski
16. Kossakowski, Turowski, Adamczewski
17. Krakowiak, Kaczmarek, Stalkowski, Kościelski
18. Wieczorek, Orwat, Lotarski, Jagła
19. Bogdanowicz, Krakowiak, Adamczewski
20. Kaczmarek, Czerniawski, Kopeć-Sobczyński (D), Bartkowiak (W)
21. Żupiński, Turowski, Wieczorek, Wawrzyniak
Źródło: własne
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!