Za pasem już połowa tegorocznego okienka transferowego. Niektóre z ogłaszanych kontraktów są tylko dopełnieniem formalności, których kibice domyślali się już od kilku tygodni. Pozostałe można jednak rozważać w kategorii prawdziwych bomb transferowych.
Pierwsze dwa tygodnie listopada są chyba jednymi z najbardziej emocjonujących dla sympatyków czarnego sportu. W poniższym zestawieniu prezentujemy Państwu aktualne składy, jakie do tej pory zaprezentowały polskie kluby na szczeblu pierwszo-, dwu-, ale i ekstraligowym.
PGE Ekstraliga
Fogo Unia Leszno
Formacja seniorska |
Janusz Kołodziej |
Brady Kurtz |
Jaimon Lidsey |
Piotr Pawlicki |
Emil Sajfutdinow |
Szymon Szlauderbach |
Jason Doyle |
Formacja młodzieżowa |
Kacper Pludra |
Damian Ratajczak |
Krzysztof Sadurski |
Hubert Ścibak |
Moje Bermudy Stal Gorzów
Formacja seniorska |
Marcus Birkemose |
Rafał Karczmarz |
Anders Thomsen |
Szymon Woźniak |
Martin Vaculik |
Bartosz Zmarzlik |
Formacja młodzieżowa |
Mateusz Bartkowiak |
Kamil Pytlewski |
Wiktor Jasiński |
Kamil Nowacki |
Alan Szczotka |
Betard Sparta Wrocław
Formacja seniorska |
Dan Bewley |
Gleb Czugunow |
Maciej Janowski |
Artiom Łaguta |
Tai Woffinden |
Formacja młodzieżowa |
Przemysław Liszka |
Mateusz Panicz |
Michał Curzytek |
Bartosz Curzytek |
RM Solar Falubaz Zielona Góra
Formacja seniorska |
Patryk Dudek |
Jan Kvech |
Damian Pawliczak |
Max Fricke |
Mateusz Tonder |
Matej Zagar |
Formacja młodzieżowa |
Fabian Ragus |
Nile Tufft |
Jakub Osyczka |
Eltrox Włókniarz Częstochowa
Formacja seniorska |
Fredrik Lindgren |
Leon Madsen |
Bartosz Smektała |
Kacper Woryna |
Jonas Jeppesen |
Formacja młodzieżowa |
Bartłomiej Kowalski |
Kamil Król |
Jakub Martyniak |
Jakub Miśkowiak |
Mateusz Świdnicki |
Motor Lublin
Formacja seniorska |
Krzysztof Buczkowski |
Dominik Kubera |
Grigorij Łaguta |
Jarosław Hampel |
Mikkel Michelsen |
Formacja młodzieżowa |
Jakub Banucha |
Mateusz Cierniak |
Wiktor Firmuga |
Kacper Gosik |
Radosław Pyrchla |
Jan Rachubik |
Wiktor Lampart |
Jakub Szpytma |
Maksymilian Śledź |
MrGarden GKM Grudziądz
Formacja seniorska |
Kenneth Bjerre |
Krzysztof Kasprzak |
Roman Lachbaum |
Norbert Krakowiak |
Przemysław Pawlicki |
Nicki Pedersen |
Formacja młodzieżowa |
Damian Lotarski |
Kacper Łobodziński |
Denis Zieliński |
eWinner Apator Toruń
Formacja seniorska |
Chris Holder |
Jack Holder |
Robert Lambert |
Paweł Przedpełski |
Tobiasz Musielak |
Adrian Miedziński |
Formacja młodzieżowa |
Jakub Janik |
Kamil Marciniec |
Aleks Rydlewski |
Justin Stolp |
Krzysztof Lewandowski |
Karol Żupiński |
eWinner 1. Liga Żużlowa
PGG ROW Rybnik
Formacja seniorska |
Siergiej Łogaczow |
Vaclav Milik |
Michael Jepsen Jensen |
Rune Holta |
Wiktor Trofimow |
Formacja młodzieżowa |
Przemysław Giera |
Paweł Trześniewski |
Mateusz Tudzież |
Błażej Wypior |
Car Gwarant Kapi Meble Budex
Start Gniezno
Formacja seniorska |
Nick Agertoft |
Kevin Fajfer |
Oskar Fajfer |
Philip Hellstroem-Baengs |
Frederik Jakobsen |
Timo Lahti |
Mirosław Jabłoński |
Peter Kildemand |
Formacja młodzieżowa |
Adrian Cieślewicz |
Kacper M. Grzelak |
Marcel Strudziński |
Mikołaj Czapla |
Szymon Szwacher |
Orzeł Łódź
Formacja seniorska |
Ben Ernst |
Aleksandr Łoktajew |
Norbert Kościuch |
Marcin Nowak |
Władimir Borodulin |
Piotr Pióro |
Formacja młodzieżowa |
Eryk Borczuch |
Mateusz Dul |
Aleksander Grygolec |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Formacja seniorska |
Lukas Fienhage |
Jakub Jamróg |
Rasmus Jensen |
Aleksandr Kajbuszew |
Wiktor Kułakow |
Krystian Pieszczek |
Drew Kemp |
Bradley Wilson-Dean |
Formacja młodzieżowa |
Amadeusz Szulist |
Piotr Gryszpiński |
Unia Tarnów
Formacja seniorska |
Ernest Koza |
Niels Kristian Iversen |
Paweł Miesiąc |
Artur Mroczka |
Kim Nilsson |
Rohan Tungate |
Formacja młodzieżowa |
Mateusz Gzyl |
Przemysław Konieczny |
Dawid Rempała |
Piotr Świercz |
Arged Malesa TŻ Ostrovia
Ostrów Wielkopolski
Formacja seniorska |
Olivier Berntzon |
Adrian Cyfer |
Tomasz Gapiński |
Patrick Hansen |
Nicolai Klindt |
Formacja młodzieżowa |
Kacper Grzelak |
Jakub Krawczyk |
Jakub Poczta |
Sebastian Szostak |
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Formacja seniorska |
David Bellego |
Wadim Tarasienko |
Dimitri Berge |
Andreas Lyager |
Grzegorz Zengota |
Adrian Gała |
Josh Grajczonek |
Brayden McGuinness |
Formacja młodzieżowa |
Nikodem Bartoch |
Mateusz Błażykowski |
Wiktor Przyjemski |
Hubert Gąsior |
Wilki Krosno
Formacja seniorska |
Witalij Kotlar |
David Pacalaj |
Patryk Wojdyło |
Andrzej Lebiediew |
Mateusz Szczepaniak |
Peter Ljung |
Daniel Jeleniewski |
Formacja młodzieżowa |
Kacper Przybylski |
2. Liga Żużlowa
Lokomotiv Daugavpils
Formacja seniorska |
Hans Andersen |
Tomas H. Jonasson |
Oleg Michaiłow |
Jewgienij Kostygow |
Formacja młodzieżowa |
Francis Gusts |
Daniił Kołodinski |
Kristers Lumanis |
Ricards Ansviesulis |
Elvis Avgucevics |
Ernest Matjuszonoks |
Aleksiej Pilac |
Maris Strelcovs |
Rudolf Sprogis |
OK Bedmet Kolejarz Opole
Formacja seniorska |
Mads Hansen |
Kamil Brzozowski |
Andriej Kudriaszow |
Oskar Polis |
Jacob Thorssell |
Tomasz Orwat |
Formacja młodzieżowa |
Oskar Rowecki |
RzTŻ Rzeszów
Formacja seniorska |
Karol Baran |
Ilja Czałow |
Adam Ellis |
Patryk Rolnicki |
Hubert Łęgowik |
Dawid Stachyra |
Tim Sørensen |
Sam Masters |
Kenneth Hansen |
Formacja młodzieżowa |
Mateusz Majcher |
Jakub Stojanowski |
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Formacja seniorska |
Keynan Rew |
Szymon Szlauderbach |
Formacja młodzieżowa |
Tymoteusz Picz |
Kacper Pludra |
Krzysztof Sadurski |
Hubert Ścibak |
Damian Ratajczak |
MSC Wölfe Wittstock
Formacja seniorska |
Steven Mauer |
Erik Riss |
Formacja młodzieżowa |
Celina Liebmann |
Erik Bachhuber |
specHouse PSŻ Poznań
Formacja seniorska |
Tero Aarnio |
Robert Chmiel |
Jonas Seifert-Salk |
Kevin Wölbert |
Lars Skupień |
Benjamin Basso |
Matias Nielsen |
Rafał Karczmarz (gość) |
Eduard Krčmář |
Formacja młodzieżowa |
– |
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!