Młodzieżowcy Aforti Startu Gniezno wygrali ósmą rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Poznaniu. Drugą lokatę zajęli zawodnicy Get Well Toruń i Zdunek Wybrzeża Gdańsk.
Indywidualnie najlepszym zawodnikiem okazał się Daniel Kaczmarek, który w czterech wyścigach zdobył 12 punktów. Na uwagę zasługuje także dobra dyspozycja Kamila Wieczorka.
Wyniki:
I. Aforti Start Gniezno 27:
16. Norbert Krakowiak (1,3,3,2) 9
17. Maksymilian Bogdanowicz (3,2,2,1) 8
18. Damian Stalkowski (3,2,3,2) 10
27. Szymon Szwacher – nie startował
II-III. Get Well Toruń 21:
4. Daniel Kaczmarek (3,3,3,3) 12
5. Marcin Kościelski (2,-,-,0,1,1) 4
6. Igor Kopeć- Sobczyński (2,1,0,2) 5
23 Aleks Rydlewski – nie startował
II-III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 21:
13. Dominik Kossakowski (0,2,1,1) 4
14. Karol Żupiński (2,2,2,3) 9
15. Marcin Turowski (1,3,2,2) 8
IV-V. MRGARDEN GKM Grudziądz 18:
7. Kamil Wieczorek (3,1,3,3) 10
8. Dawid Wawrzyniak (2,3,1,-) 6
9. Damian Lotarski (0,-,0,-) 0
24. Denis Zieliński (2,0,0) 2
IV-V. KS Stal Gorzów 18:
10. Alan Szczotka (W,0,3,3) 6
11. Hubert Czerniawski (W,2,2,2) 6
12. Mateusz Bartkowiak (3,0,3,0) 6
VI. Euro Finannce Polonia Piła 13:
19. Patryk Fajfer (3,1,2,3) 9
20. Paweł Staniszewski (1,1,D,D) 2
21. Piotr Gryszpiński (0,0,1,1) 2
VII. Iveston PSŻ Poznań 6:
1. Marek Lutowicz (1,2,W,1) 4
2. Mateusz Adamczewski (0,1,1,0) 2
3. brak zawodnika
Bieg po biegu:
1. Kaczmarek, Kościelski, Lutowicz, Adamczewski
2. Wieczorek, Wawrzyniak, Szczotka (W), Czerniawski (W)
3. Bogdanowicz, Żupiński, Krakowiak, Kossakowski
4. P. Fajfer, Lutowicz, Staniszewski
5. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Wieczorek, Lotarski
6. Bartkowiak, Kossakowski, Turowski, Szczotka
7. Stalkowski, Bogdanowicz, P. Fajfer, Gryszpiński
8. Wawrzyniak, Zieliński, Lutowicz (W)
9. Kaczmarek, Czerniawski, Kopeć-Sobczyński, Bartkowiak
10. Turowski, Żupiński, Staniszewski, Gryszpiński
11. Krakowiak, Bogdanowicz, Adamczewski
12. Kaczmarek, Żupiński, Kossakowski, Kościelski
13. Krakowiak, Stalkowski, Wawrzyniak, Lotarski
14. Bartkowiak, Czerniawski, Gryszpiński, Staniszewski (D)
15. Żupiński, Turowski, Adamczewski
16. Stalkowski, Krakowiak, Kościelski, Kopeć-Sobczyński
17. Wieczorek, P. Fajfer, Gryszpiński, Zieliński
18. Szczotka, Czerniawski, Lutowicz, Adamczewski
19. P. Fajfer, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Staniszewski (D)
20. Wieczorek, Turowski, Kossakowski, Zieliński
21. Szczotka, Stalkowski, Bogdanowicz, Bartkowiak
Źródło: własne
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!