Zawodnicy Falubazu Zielona Góra okazali się najlepsi w zaległej I rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana we Wrocławiu. Zielonogórzanie o jedno oczko wyprzedzili Betard Spartę Wrocław i MDM Komputery TŻ Ostrovię Ostrów.
W zespole gospodarzy bardzo dobrze spisał się Przemysław Liszka.
Wyniki:
I. Falubaz Zielona Góra 23:
4. Sebastian Niedźwiedź (1,3,1,2) 7
5. Mateusz Tonder (0,3,2,2) 7
6. Damian Pawliczak (1,2,3,3) 9
II-III. Betard Sparta Wrocław 22:
1. Przemysław Liszka (3,2,3,3) 11
2. Patryk Wojdyło (2,2,2,2) 8
3. Kacper Konieczny (0,0,3,0) 3
II-III. MDM Komputery TŻ Ostrovia 22:
19. Kamil Nowacki (3,2,3,1) 9
20. Nikodem Bartoch (1,1,1,0) 3
21. Marcel Studziński (3,2,3,2) 10
IV. Fogo Unia Leszno 19:
7. Szymon Szlauderbach (3,2,1,2) 8
8. Kacper Pludra (2,1,2,3) 8
9. Wiktor Trofimow (0,2,-,0) 2
24. Krzysztof Sadurski (1) 1
V. SK Lokomotiv Daugavpils 17:
13. Ernest Matjusonoks (3,2,0,0) 5
14. Elvis Alvgucevics (D,W,1,1) 2
15. Artioms Trofimovs (3,3,3,1) 10
VI. Arge Speedway Wanda Kraków 13:
10. Patryk Zieliński (1,0,0,2) 3
11. Kamil Kiełbasa (D,0,0,1) 1
12. Bartłomiej Kowalski (1,3,2,3) 9
VII. OK TS Kolejarz Opole 10:
16. Adrian Bialk (2,D,3,1) 6
17. Mateusz Pacek (1,0,1,D) 2
18. Kamil Kamiński (1,W,0,1) 2
Bieg po biegu:
1. Liszka, Wojdyło, Niedźwiedź, Tonder
2. Szlauderbach, Pludra, Zieliński, Kiełbasa (D)
3. Matjusonoks, Bialk, Pacek, Alvgucevics (D)
4. Nowacki, Liszka, Bartoch, Konieczny
5. Niedźwiedź, Szlauderbach, Pawliczak, Trofimow
6. Trofimovs, Matjusonoks, Kowalski, Zieliński
7. Studziński, Nowacki, Kamiński, Pacek
8. Liszka, Trofimow, Pludra, Konieczny
9. Kowalski, Pawliczak, Niedźwiedź, Kiełbasa
10. Trofimovs, Studziński, Bartoch, Alvgucevics (W)
11. Konieczny, Wojdyło, Pacek, Bialk (D)
12. Tonder, Niedźwiedź, Alvgucevics, Matjusonoks
13. Bialk, Pludra, Sadurski
14. Studziński, Kowalski, Bartoch, Kiełbasa
15. Trofimovs, Wojdyło, Alvgucevics, Konieczny
16. Pawliczak, Tonder, Bialk, Kamiński
17. Nowacki, Studziński, Szlauderbach, Trofimow
18. Liszka, Wojdyło, Kiełbasa, Zieliński
19. Pawliczak, Tonder, Nowacki, Bartoch
20. Pludra, Szlauderbach, Trofimovs, Matjusonoks
21. Kowalski, Zieliński, Kamiński, Pacek (D)
Źródło: wts.pl
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!