Wydawało się, że modernizacja stadionu Kolejarza Opole znów utknie w martwym punkcie. Tymczasem najnowszy komunikat klubu przynosi kibicom długo wyczekiwaną nadzieję. W opolskim ratuszu zapadły decyzje, które mają otworzyć drogę do przebudowy obiektu przy ul. Wschodniej.